Inventory / 2026 SOUTHERN UTILITY ROLL OFF BIN 60 x 16 SUT244
Black River Outdoors 6907
Bin
MSRP: $5,625$5,075PriceSave $550!
Quick Specs
| Location: | Belleview, FL |
| Stock Number: | SUT244 |
| Trailer Type: | Bin |
| Color: | Black |
| Length x Width: | 16' 192" x 60' 720" |
| Axles: | 0 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 0 |
| Length: | 16' 192" |
| Width: | 60' 720" |
| Interior Height: | 4' 48" |
Additional Information
| VIN: | SUT244 |
| Stock Number: | SUT244 |
| Year: | 2026 |
| Make: | SUT |
| Model: | 16' Roll Off Bin |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!