Inventory / Extreme Cargo Enclosed 8.5×24 TA White #014244
Enclosed
$11,350Price
Quick Specs
| Location: | Canton, TX |
| Stock Number: | 1SN014244 |
| Trailer Type: | Enclosed |
| Color: | WHITE/BO |
| Length x Width: | 24' 288" x 8.5' 102" |
| GVWR: | 9900 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 9900 lbs |
| Length: | 24' 288" |
| Width: | 8.5' 102" |
Additional Information
| VIN: | 7TKBE2421SN014244 |
| Stock Number: | 1SN014244 |
| Year: | 2025 |
| Make: | xtremecargo |
| Model: | 8.5x24 TA White |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!