Inventory / Extreme Cargo Enclosed 7×14 TA Charcoal #014158
Enclosed
$7,300Sale PriceOther Pricing Options:Price$8,050
Quick Specs
| Location: | Canton, TX |
| Stock Number: | 5SN014158 |
| Trailer Type: | Enclosed |
| Color: | CHARCOAL/BO |
| Length x Width: | 14' 168" x 7' 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Length: | 14' 168" |
| Width: | 7' 84" |
Additional Information
| VIN: | 7TKBE1425SN014158 |
| Stock Number: | 5SN014158 |
| Year: | 2025 |
| Make: | xtremecargo |
| Model: | 7x14 TA Charcoal |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!