Inventory / 2025 East Texas Roll Off Trailer 83″ X 14′ BP ROLL OFF TRAILER 14K #7SE046817
Roll Off Trailer
$11,100Sale PriceOther Pricing Options:Price$11,750
Quick Specs
| Location: | Canton, TX |
| Stock Number: | 7SE046817 |
| Trailer Type: | Roll Off Trailer |
| Color: | BLACK |
| Length x Width: | 14' 168" x 8.5' 102" |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 14000 lbs |
| Length: | 14' 168" |
| Width: | 8.5' 102" |
Additional Information
| VIN: | 58SBD1427SE046817 |
| Stock Number: | 7SE046817 |
| Year: | 2025 |
| Make: | easttexas |
| Model: | 83" X 14' BP ROLL OFF TRAILER 14K |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!