Inventory / 2026 Xtreme Cargo 8.5 x 20 Enclosed White #4TN018358
SOLD
This one is sold, but check out these other trailers in !
Enclosed
MSRP: $10,975$9,925PriceSave $1,050!
Quick Specs
| Location: | Poplar Bluff, MO |
| Stock Number: | 4TN018358 |
| Trailer Type: | Enclosed |
| Color: | White |
| Length x Width: | 20' 240" x 8.5' 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 9990 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 9990 lbs |
| GAWR: | 5200 lbs |
| Length: | 20' 240" |
| Width: | 8.5' 102" |
| Interior Height: | 7' 84" |
Additional Information
| VIN: | 7TKBE2024TN018358 |
| Stock Number: | 4TN018358 |
| Year: | 2026 |
| Make: | xtremecargo |
| Model: | 8.5 x 20 TA3 |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!