Inventory / Extreme Cargo Enclosed 8.5×20 TA Black #014389
Enclosed
$9,875Price
Quick Specs
| Location: | Canton, TX |
| Stock Number: | 8SN014389 |
| Trailer Type: | Enclosed |
| Color: | BLACK/BO |
| Length x Width: | 20' 240" x 8.5' 102" |
| GVWR: | 9900 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 9900 lbs |
| Length: | 20' 240" |
| Width: | 8.5' 102" |
Additional Information
| VIN: | 7TKBE2028SN014389 |
| Stock Number: | 8SN014389 |
| Year: | 2025 |
| Make: | xtremecargo |
| Model: | 8.5x20 TA Black |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!