Inventory / SUT Low Side 7x14x2 14K X-Lift (Black) #595642
SOLD
This one is sold, but check out these other trailers in Canton, TX!
Black River Outdoors Canton, TX
Low Side
$9,175Sale PriceOther Pricing Options:Price$10,275
Quick Specs
| Location: | Canton, TX |
| Stock Number: | 7SA595642 |
| Trailer Type: | Low Side |
| Color: | BLACK |
| Length x Width: | 14' 168" x 6.92' 83" |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| GVWR: | 14000 lbs |
| Length: | 14' 168" |
| Width: | 6.92' 83" |
Additional Information
| VIN: | 4S9BD1427SA595642 |
| Stock Number: | 7SA595642 |
| Year: | 2025 |
| Make: | SUT |
| Model: | 7x14x2 14K X-Lift (Black) |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!