Inventory / 2026 Lamar 1TP151104
Black River Outdoors Lexington, KY
$15,850Sale PriceOther Pricing Options:Price$14,775
Quick Specs
| Location: | Lexington, KY |
| Stock Number: | 1TP151104 |
| Color: | Charcoal |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| Payload: | 9135 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| GAWR: | 7000 lbs |
| Empty Weight: | 4865 lbs |
| Payload: | 9135 lbs |
Additional Information
| VIN: | 5RVBD1621TP151104 |
| Stock Number: | 1TP151104 |
| Year: | 2026 |
| Make: | Lamar |
| Model: | 16 Gn Dump |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!