Inventory / 2026 Xtreme Cargo 018330
Enclosed
MSRP: $8,450$7,950PriceSave $500!
Quick Specs
| Location: | Canton, TX |
| Stock Number: | 9TN018330 |
| Trailer Type: | Enclosed |
| Color: | WHITE B/0 |
| Length x Width: | 7' 84" x 14' 168" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| Payload: | 4880 lbs |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Empty Weight: | 2120 lbs |
| Payload: | 4880 lbs |
| Length: | 7' 84" |
| Width: | 14' 168" |
Additional Information
| VIN: | 7TKBE1429TN018330 |
| Stock Number: | 9TN018330 |
| Year: | 2026 |
| Make: | xtremecargo |
| Model: | ENCLOSED |
Find out more
Enter your contact information below and we will get back to you to answer any questions you may have!